המערכת הסבוכה שבין עובד לבין המעביד במובן המשפטי

המערכת הסבוכה שבין עובד לבין המעביד במובן המשפטי

במערכת היחסי הסבוכה שבין עובד לבין המעביד או המעסיק שלו יש רשימה ארוכה של חובות וזכויות ששני הצדדים מחויבים להן זה כלפי זה. יש כללים וחוקי שקשורים למדינה ולאופן שבה היא מתנה את קיום מערכת יחסים זו ויש חובות וזכויות שתהיינה נכונות ורלוונטיות ספציפית למקום עבודה זה או אחר. בעת מחלוקת חמורה או משמעותית הדברים יכולים להגיע לכדי תביעה בבית הדין לעבודה וכל צד יחפש את אנשי המקצוע שייצגו אותו ויסייעו לו בעניין. כאן ייכנס לתמונה עורך דין מקצועי ומנוסה שמציע שירותי ייצוג מעסיקים ויוכל לבחון לעומק כל מקרה שמגיע אליו כדי לקבל את ההחלטה הנכונה איך יהיה הכי כדאי להתנהל.

החשיבות של אנשי מקצוע המציעים ייצוג מעסיקים

בקרב הציבור הרחב רווחת ההנחה השגויה שתמיד העובד יהיה בעמדת נחיתות ושברוב הפעמים מי שהתנהג שלא בצורה תקינה הוא המעסיק. בהחלט לא תמיד זה כך ומעסיקים רבים מסיימים תביעות משפטיות כאשר הצדק עמם. עורכי דין שמציעים שירותי ייצוג מעסיקים יבחנו כאמור כל מקרה ומקרה לגופו ולעומק, יוודאו שאכן מדובר בנושא שיש להם ניסיון רב בו ויציעו למעסיק המדובר מה הכי כדאי לעשות כדי לצלוח את העניין. יש לא מעט מקרים שבהם העובדים הם אלה שלא נהגו בצורה תקינה או הוגנת ודיונים בבית המשפט יוכיחו את זה.

גם למעסיק מגיע ייצוג משפטי הולם

בין אם מדובר במעסיק שהוא חברה או ארגון גדול ובין אם מדובר בבעל עסק קטן או בינוני – התחום של ייצוג מעסיקים עומד לרשותו בכל עניין משפטי שמתעורר בינו לבין מי מהעובדים שלו. עורך הדין יבחן את מערכת היחסים בין המעסיק לעובד ממש מהרגע שבו היא התחילה – חוזה ההעסקה ביניהם, יבין את פרטי המקרה שקרה, יבדוק היטב מי עבר על החוק או לא נהג על פי המצופה ממנו וייצג נאמנה את המעסיק על פי הממצאים.

עורך הדין רועי הוד בעל ניסיון של מעל 15 שנים בייצוג לקוחות מכל הסוגים בדיני עבודה ומשפט אזרחי ומומלץ לפנות אליו לקבלת ייעוץ פרטני.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

השארת תגובה

שלחו הודעה
💬 איך אפשר לעזור?
היי
כאן עו"ד רועי הוד,
איך אוכל לעזור לך?