ליטיגציה

במידה והנכם עומדים בפני התדיינות משפטית, בין אם מדובר במישור האזרחי-מסחרי ובין אם במישור הפלילי, ייצוג משפטי והופעה הולמת ע"י עו"ד מקצועי ומיומן המתמחה בתחום הליטיגציה בכל ערכאות המשפט איננה בגדר המלצה, אלא חובה מפורשת.
עורך הדין רועי הוד המתמחה מזה שנים בתחום הליטיגציה והייצוג המשפטי, יסייע בידכם להציג את טיעוניכם ולצאת מבית המשפט כשידכם על העליונה.

עו"ד רועי הוד, בעל ותק וניסיון עשיר בדין האזרחי, מעמיד לרשות לקוחותיו פרקטיקה מגוונת ומומחיות ייחודית בתחום הליטיגציה האזרחית והופעה מרשימה בכל בתי המשפט המבוססת על יכולות רטוריות, וורבליות וייצוגיות מרשימות – כאלו אשר לא אחת הצליחו לסתור את טיעוני התביעה או ההגנה, לנהל הוכחות, לשלוף פרטי פרטים מדויקים ורלבנטיים לדיון ובזכות כך, לקצור הצלחה יתרה ללקוחותיו.

ליטיגציה מקצועית – תכריע תוצאות משפטיות!
מערכת המשפט בישראל עמוסה מאוד וכל דיון בבית המשפט מוגבל בזמן.
אי לכך ובהתאם לזאת, לרשות נציגי התביעה ונציגי ההגנה עומדות הזדמנויות ספורות ומוגבלות בזמן בהן הם רשאים לפרט את הטיעונים הנדרשים לשם הוכחת  טענות התביעה או ההגנה בהתאם.
הוראות שלב הטיעונים וההוכחות מפורטים בסדרי הדין של מערכת המשפט וחובה להתנהל על פיהן. קיימת חשיבות מכרעת והרת גורל לניהול ליטיגציה מקצועית שלרוב עשויה להשפיע על פסיקת השופט ולכן יש להיעזר בעו"ד מומחה בתחום המשפטי הנדון, בעל מומחיות ייחודית בניהול ליטיגציה משפטית והופעה מרשימה בבית המשפט, ייצוג כריזמטי ויכולת שיכנוע כנגד הצד השני.

טיפים לבחירת עו"ד ליטיגטור מומחה:
· הרקע האקדמי של עורך הדין.
· תחום התמחותו העיקרי.
· וותק וניסיון במתן ליטיגציה בתחום המשפט הנדון בתיק.
· התרשמות מיכולות אישיות: וורבליות, רטוריות, כריזמה וייצוגיות.

עו"ד רועי הוד – ליטיגטור מומחה בתחומו, ניהל התדיינות משפטית והופעות רבות בבתי משפט השונים ובתי הדין לעבודה, תוך דאגה למיצוי מלוא הזכויות המשפטיות, במקצועיות, שקיפות ואמינות מעל לכל. עו"ד רועי הוד שם דגש על חשיבות התקשורת והכימיה הנרקמת במהלך השיח המשפטי בינו לבין השופט, העד והנחקר – אומנותו בתחום הליטיגציה מקבלת ביטוי ביכולת לנתב את מערכת היחסים הבינאישית הנ"ל, תוך כדי הצפת העובדות הרלוונטיות לעניין הנדון אל התוצאה הרצויה עבור הלקוח אותו הוא מייצג.
נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת.

ליצירת קשר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן