עריכת הסכמים משפטיים

רוב מהלכי חיינו מבוססים על הסכמים ומסמכים משפטיים.
כל פעולה, קטנה כגדולה, מחייבת התייחסות לזווית החוקית שלה, ועריכת מסמכים משפטיים והסכמים בפרט נועדה לוודא ולהבטיח כי פעולותינו נעשו בהתאם לחוק ולדרישותיו. מסמכים והסכמים אלו הינם מחייבים, ונועדו למנוע תסבוכות משפטיות מורכבות הנובעות מחוסר ידע והיכרות עם החוק ודרישותיו.

עוה"ד רועי הוד, בוגר החוגים למשפט (LL.B) ומנהל עסקים (B.A.) במרכז הבינתחומי הרצליה, הינו בעל ניסיון של מעל 10 שנים בתחום עריכת הדין והמשפט האזרחי. עוה"ד רועי הוד שם את הלקוח במרכז, ומשתמש בכל הכלים והיכולות המשפטיות שלו על מנת להעניק ללקוח את השירות והייעוץ הטובים ביותר שניתן לקבל. היכרותו המעמיקה בתחום המשפט האזרחי סייעה לרבים מלקוחותיו, פרטיים ועסקיים כאחד, לערוך הסכמים משפטיים שהוכיחו את יעילותם, הצילו אותם מתסבוכות משפטיות מורכבות וחסכו להם ממון רב.

· עו"ד מומחה בעריכת מסמכים משפטיים, הסכמים מסחריים, כתבי התחייבות
· עריכת חוזים משפטיים הן לחברות והן לאנשים פרטיים
· הסכמי נדל"ן רכישת ושכירת דירה – רכישת או שכירת דירה הינה אחת הפעולות החשובות, המשמעותיות והיקרות ביותר שעושה אדם במהלך חייו. בין אם מדובר בדירה חדשה ובין אם בדירה יד שנייה, יש לוודא כי הסכם המכירה או ההשכרה מתייחס למגוון ההיבטים המשפטיים הנובעים מהרכישה, מבהיר באופן ברור לכל הצדדים מה המחויבות של כל אחד מהם כלפי הצד השני ומסדיר את היחסים ביניהם.
· עריכה וניסוח הסכמי עבודה – דיני עבודה, הסכמי עובד – מעביד, הסכמים עם קבלני משנה וספקים.
· צוואות – צוואה הינה מסמך משפטי לכל דבר, המחייב את יורשי הנפטר לפעול בהתאם לרצונו ולחלק את הרכוש בהתאם. פעמים רבות משפחות נקרעות עקב מאבקים משפטיים סביב הצוואה, ולכן יש לוודא מבעוד מועד כי הצוואה מנוסחת היטב ותקפה משפטית.
· הסכמי ממון – עקב העלייה החדה בשיעורי הגירושין בישראל ומתוך מטרה להימנע ממאבקים מכוערים ומתמשכים בבית המשפט סביב חלוקת הרכוש בין בני הזוג, רבים וטובים פונים היום לעורכי דין ע"מ לערוך הסכמי ממון טרם הנישואין ע"מ להבטיח חלוקת רכוש מסודרת ומהירה במידה והם יחליטו להתגרש.
· זיכרון דברים – זכרון דברים הינו מסמך משפטי מחייב ותקף שנועד ליצור מסגרת להסכם הסופי. גם במידה והסכם סופי לא נחתם, זכרון דברים הינו תקף, ולכן יש להתייחס אליו בזהירות ובאחריות רבה ולהיעזר בעוה"ד.
· הסכמים לשיתוף פעולה עסקי – הסכמים אלו מקובלים במיוחד במגזר העסקי, ונועדו ליצור מסגרת לשיתוף פעולה בין מספר בתי עסק או חברות. במידה ושיתוף הפעולה נעשה ללא הסכם וללא הגדרות משפטיות ברורות, עלול הדבר להוביל להפסדים כספיים משמעותיים של אחד או יותר מהצדדים ולגרירת רגליים בבית המשפט.
· הסכמי יצירת שותפות ופירוק שותפות – הסכמים אלו נפוצים בעולם העסקי, ונועדו להסדיר את יחסיהם של בעלי העסק ואת חלוקת הרווחים ביניהם בעת יצירת שותפות עסקית, כמו גם פירוקה.
· הקמת חברות וליווי מיזמים עסקיים, מיזוגים ורכישות בין חברות, ארגונים, יזמים ומשקיעים, חברות סטרטאפ, ייסוד והקמת שותפויות, ייעוץ עסקי ופתרונות יעילים ניהול משאים ומתנים וסגירת חוזים מסחריים.

צוות משרד עו"ד רועי הוד מציע מענה חכם ומקצועי למקרים מורכבים כפשוטים, תוך שימוש באסטרטגיה יעילה ויצירתית, ידע משפטי עשיר, בקיאות מעמיקה וכלים לניהול משאים ומתנים, אשר יניבו למיצוי כל הזכויות המשפטיות, ליווי אישי ואמין עד להשגת האינטרס האישי וקבלת התוצאה הטובה ביותר.
כל זאת, תוך שמירה על קשר הדוק ואישי והקפדה על דיסקרטיות לאורך כל הדרך.
אם גם אתם זקוקים לסיוע בעריכת הסכם או חוזה משפטי, התקשרו אל משרדו של עוה"ד הוד ונשמח לשרת אתכם.

ליצירת קשר

שגיאה: מפתח אתר לא תקין.
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן