אודות

עוה"ד רועי הוד מסייע מעל 10 שנים ללקוחותיו הרבים, פרטיים ועסקיים כאחד, בתחום המשפט האזרחי, לצלוח משוכות משפטיות מורכבות ולצאת ממאבקים משפטיים סבוכים כשידם על העליונה.
עוה"ד הוד צבר לעצמו לאורך השנים מוניטין כעוה"ד מקצועי, אחראי ומסור, הנותן ללקוחותיו את השירות והייעוץ המשפטיים הטובים ביותר שניתן למצוא היום.

בין מגוון התחומים בהם מסייע עוה"ד הוד ניתן למצוא:
• דיני עבודה– תחום דיני העבודה הינו תחום עדין ומורכב שמטרתו להגן על העובד ולהבטיח את זכויותיו, כגון, תשלום שכר מינימום, ,תשלום שעות נוספות, מניעת הלנת שכר והגנה על העובד במקרה של התאגדות, שביתה או פיטורין. כמו כן מספק עו"ד הוד ייעוץ וייצוג משפטי למעסיקים אשר מוצאים עצמם לא פעם נאלצים להתמודד עם תביעות משפטיות של עובדים בגין הפרות כאלו ואחרות ולרבות בהליכים מנהליים ופליליים אשר מנהלת המדינה כנגד מעסיקים אשר עוברים על חוקי המגן.

 עובדים זרים – העובדים הזרים הפכו בשנים האחרונות למציאות נוכחת ומורגשת היטב בישראל. ע"מ להבטיח כי העסקתם נעשית בהתאם לחוק ולהימנע מהעמדה לדין ומתשלום קנסות גבוהים במיוחד, יש להיוועץ מבעוד מועד בעו"ד המכיר את הנושא על בוריו. כמו כן לאור הגידול בהיקף העסקת העובדים הזרים, מוגשות תביעות עבודה רבות מטעם העובדים הזרים כאשר הגנה אל מול תביעות אלה מצריכה מומחיות ספציפית אשר נרכשה ומיושמת על ידי עו"ד הוד.

• עריכת הסכמים ומסמכים משפטיים – כמעט לכל פעולה שאנו מבצעים בחיי היומיום שלנו ישנה זווית משפטית המעוגנת בחוק. השכרה ומכירת נדל"ן, העברת בעלות על רכב, עריכת צוואות, נישואין וגירושין, יצירת שיתופי פעולה עסקיים ופירוקם ועוד, כל אלו הן פעולות משפטיות לכל דבר, ועיגונן בחוזה משפטי יבטיח כי הן נעשות בהתאם לחוק ולמנוע תסבוכת משפטית עתידית והוצאות כספיות רבות.

• הוצאה לפועל- הליכי גביה והוצאה לפועל לרבות בקשות לביצוע שטר (המחאות) הכרזה על חייב כמוגבל באמצעים וכו'.

• נדל"ן- ליווי משפטי בעת ביצוע עסקאות נדל"ן והעברת זכויות על הקרקע.

• משפט מנהלי- יצוג לקוחות בסוגיות משפטיות מנהליות-ציבוריות אל מול רשויות המדינה, הגשת עתירות, עררים, וערעורים מנהליים.

• ליטיגציה – ייצוג מקצועי והופעה מרשימה בכל בתי המשפט לרבות ייצוג בתביעות נזיקיות שונות.

עו"ד רועי הוד: מוטו – אני מאמין
"ניהול הליך משפטי וצליחתו מורכבים מהבנה מעמיקה של שורש המחלוקת, הרציונאל המשפטי, זיהוי של החוזקות והחולשות המשפטיות בכל תיק, והבנה מה יביא, תחת מסכת הנסיבות הפרטנית ראי הדין והפסיקה העדכנית, לתוצאה הרצויה ביותר לטובת הלקוח וזאת כל העת תוך שיתוף מלא של הלקוח בהליך קבלת ההחלטות ובחירת הדרך המשפטית המתאימה לצורך קבלת הסעד המבוקש.
אחד הדברים המרכזיים המנחים את דרך העבודה של משרדי הינו הצגת הדברים כפי שהם, מבלי לייפות את המציאות ומבלי לטעת בליבו של הלקוח תקוות שווא מקום בו אין כך הדבר.
הנני סבור כי מקום בו משדל עורך הדין את הלקוח להגשת תביעה חסרת בסיס ו/או נעדרת עילה, חוטא זה לתפקידו ומשחיר את פני המקצוע."

עוה"ד רועי הוד עוסק בעריכת דין  באופן מקצועי ובמיומנות רבה, והינו בעל ידע רב וניסיון עשיר ומגוון בתחום המשפט האזרחי.
יכולותיו הרטוריות הגבוהות, מסירותו הרבה ותשומת הלב שהוא מעניק לכל פרט, לצד יחסו הקשוב והמלא אמפתיה לכל לקוח  – הם שהפכו אותו לאחד מעוה"ד המבטיחים והמצליחים בארץ בשנים האחרונות.
אם גם אתם זקוקים לסיוע משפטי, אל תהססו. התקשרו אל משרדו של עוה"ד הוד עוד היום ונעמוד לרשותכם ככל שנידרש.

ליצירת קשר

שגיאה: מפתח אתר לא תקין.
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן